KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12861235
nr 1286 1235
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Oljemålning, Alexandre Kaj Lindström (f. 1959), Kvinna. Signerad. Olja på duk. 65x35 cm
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:50:21
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Alexandre Kaj Lindström
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström